Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NOVINKY:      ____________________________________________________________________

16. 6. 2013 se v CHS z Pytláckých roklí narodily 4 štěňátka ASS ze spojení: 

  GREENWICH MAGIC STREET x ANYTA Z PYTLÁCKÝCH ROKLÍ

  

Více informací ve složce BENOVO POTOMCI 

____________________________________________________________________

8. 10. 2011: MV České Budějovice - třída šampionů - Výborný 1   ____________________________________________________________________

13. - 14. 8. 2011 Uzhgorod (Ukrajina)   

14. 8. 2011: MV - třída pracovní - CAC, CACIB, BOB

13. 8. 2011: SV - třída pracovní - CAC, BOB 13. 8. 2011: MV - třída šampionů - CAC, CACIB, BOB  

Splněny podmínky pro udělení titulu ŠAMPION UKRAJINY!

 

____________________________________________________________________

2.-3.7.2011 Litva: 2x V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ !!! Touto výstavou Ben splnil podmínky pro udělení titulu LITEVSKÝ ŠAMPION - tímto děkuji jeho chovatelce Nadě, která Beňulku vzala do Litvy s sebou a dosáhla s ním tak skvělých výsledků, kterých si nesmírně vážíme :-)) Díky ____________________________________________________________________

První červencový týden jsme se s Benem zúčastnili prázdninového agility pod vedením zkušené závodnice Věry Bůbalové. Zdokonalovali jsme techniky agilitního běhu a vyzkoušeli si různé druhy parkurů.. I když bylo na psíky horko, všichni se snažili a moooc je to bavilo ;-)     V pondělí 6.6. oslavil Ben své 2. narozeniny..   

4.6.2011 - Národní výstava psů Klatovy - V1 __________________________________________________________   23.4.2011 - MVP České Budějovice Beňulka dostal ve třídě pracovní V1, CAC   a splnil všechny podmínky pro udělení   titulu ČESKÝ ŠAMPION   Fotky ZDE        __________________________________________________________      

2.4.2011 - Kaliště u Lipí  

- v sobotu ráno jsme se spolu se Soňou, Greťulí, Bonnie a Beňulkou nasoukali do auta a vyrazili směr České Budějovice na tréning coursingu. Počasí nám opravdu celý den přálo, a tak se tato akce vydařila na výbornou. Beňule si zaběhl dva krásné běhy a mooooc ho to bavilo ;-)

Foto: www.greenwich.rajce.net http://azawakh.rajce.idnes.cz/Coursing_-_Taborsky_kynologicky_spolek_OSA_ALEA_Ceske_Budejovice_dne_2.4.11/
 

Ben s Gretty na cvičáku ;-) 

14.3. - nové fotky ve fotogalerii   Máme nové video z únorové poslušnosti http://www.stream.cz/video/567261-pavla-a-ben-25-02-2011-radosovice  

  V neděli 13.02. jsme se zúčastnili halového tréninku agility v Českých Budějovicích. Pod taktovkou českého rozhodčího (p. Zdeňka Spolka) jsme si s Beňulou vyzkoušeli různé druhy parkurů a získali mnoho nových rad a zkušeností ;-)

 MVP Brno (5.2. - 6.2.2011)

  

- na této výstavě nás posuzovali zahraniční rozhodčí(B.Lundgren ze Švédska a P.Iversen z Norska)  a Ben byl poprvé oceněn známkami VD  

 

  Beňulka na sněhu  ;-)

 

          18.12.2010 - Vánoční závod ZKO Strakonice. Letos byl v duchu komedie a maškarní, a tak nás nenapadlo nic jiného, než že vyrazíme za "včelku Máju a Vilíka" ;-) Beňule si s netradičními disciplínami poradil výborně a v celkovém hodnocení obsadil krásné druhé místo..     

Po dlouhé době mám chvilku času na malou aktualizaci. Napadla nám kupa čerstvého sněhu a naši psiska si ji naplno užívají. Beňulovi narostla huňatá zimní srst, a proto nyní vypadá jako velké sněhové strašidlo..      

Ben na MVP v ČB (foceno ze stánku krmiva Brit 9.10.2010)

 

 

16.10.2010 - akce, na kterou jsme se tentokrát vydali nesla název "Coursing na pláži". Přehradní nádrž Orlík, u které se trénink konal, byla pro psi nevýslovným potěšením. Počasí nám sice celý den nic moc nepřálo, ale i tak to byl díky skvělým organizátorům nádherně strávený den. Beňulka si zaběhl dva pěkné společné běhy, a natož, že to viděl a dělal poprvé, mu to šlo výborně ;-)   Foto ZDE    

21.10.2010 - Benovi přišel z ČMKU oficiálně přiznaný titul ČESKÝ JUNIOR CHAMPION !!!  

 MÁME NOVÉ PODZIMNÍ VIDEO Z TRÉNINKU !!!

 
- taková malá ochutnávka našeho výcviku, aneb co se Ben už všechno naučil... ;-)
 
 
(by Soňa Švehlová - www.nasesmecka.wbs.cz) _____________________________________________________________________
 Trénujeme aporty...
 
  
 
9.10.2010 - MVP České Budějovice - Konkurence zde byla letos opravdu veliká a tak nás o to víc překvapilo, že Beňule dostal od pana Šulcka ocenění V1, CAC
 
 
25.9.2010 - Moravskoslezská národní výstava psů Brno. Posuzoval nás opět pan Miroslav Václavík a jeho hodnocení nás velmi mile potěšilo. Výsledek: V1, CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ.
 
____________________________________________________________________________________
 
TOUTO VÝSTAVOU BEN SPLNIL PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU
JUNIOR CHAMPION ČR
 ____________________________________________________________________________________
 
 
11.9.2010 se konala Krajská výstava psů v Týně nad Vltavou. Bena jsme přihlásili do mezitřídy a on opět  exceloval. Od pana Miroslava Václavíka, který ho do detailů prohlédl, dostal ocenění V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Dokonce nám ho i změřil a zpočítal zuby. Výsledek: chrup úplný, skus nůžkový, výška 52 cm.
 
      
 
 
20.8.2010 - Beňule byl na RTG kyčelních a loketních kloubů v Hradci Králové - MVDr. Ekr
Výsledky: DKK A/A, DLK A/A  (A...Bez příznaků dysplazie)
 
Cestou do Hradce Králové jsme vzali Bena do ZOO Dvora Králové na Safari, kde se mu všechna zvířátka moooc líbila :D (teda až na jednoho velkého slona, který procházel těsně vedle něj - to pak náš velký hrdina zacouval mezi nás a nehnul se ani na krok...) 
 
         
 
3.7.2010 - zúčastnili jsme se výročí Mysliveckého sdružení Dražejov, kde Ben reprezentoval při přehlídce loveckých psů skupinu FCI VIII. společně s jedním štěnětem labradorského retrívra. 
 
Naše Aktivity 
 
 
 
 
5.6.2010 - po dlouhé době konečně začalo pěkné letní počasí a my jsme vyrazili s psíkem na Národní výstavu psů do Klatov. Ve třídě mladých v konkurenci jednoho pejska Ben dostal známku V1, CAJC. 
 
 
 
29.5.2010 - dnes jsme se vypravili s naší partou ze cvičáku do Oseka na "Osekfest", kde jsme měli ukázku sportovního výcviku.  Beňulka zde předvedl krátkou sestavičku z dogdencingu. Jeho první ukázky se mu povedli na jedničku a tak dostal za odměnu řádné podrbání za ušisky od věrných diváků  ;-)
 
 
Tento víkend jsme se věnovali naplno agility a tady máme své první video
 
 
19.5.2010 - Beňulovi byl udělen pracovní certifikát od ČMKU - certifikat01.jpg [65 KB]  
 
8.5.2010 - Ben složil zkoušku vloh v II. ceně s celkovým počtem 148 bodů  
 
více fotek ZDE
 
     
 
1.5.2010 - dnes jsme si udělali výlet do Prahy na MVP v Letňanech. V konkurenci dalších dvou pejsků Ben získal známku V1.
Po výstavě jsme se zůčastnili Prvomájového průvodu v Předních Zborovicích a Beňule měl opravdu úspěch
 
  
 
 
24.4.2010 - MVP České Budějovice - V1, CAJC
 
  
 
17.4.2010 - zůčastnili jsme se Jarního svodu loveckých psů v Droužeticích 
 
 
 
  19.3.2010 jsme vyrazily na náš cvičák ve Strakonicích, kde se konal seminář Agility pod vedením zkušené závodnice paní Věry Bůbalové. Ta nám začala postupně vysvětlovat dopodrobna všechny překážky parkuru a nakonec i samotný nácvik. Beňule byl moc šikovný. I přes jeho dočasný handicap (prasklý polštářek na levé přední noze) běhal jako o závod. Když jsem ho nepozorovala, doslova "lítal" okolo mně, ale jakmile měl poslouchat, tak začal simulovat své zranění..to je prostě Benďula :-D
Ale zpět k semináři - Díky paní Bůbalové, která měla s námi velkou trpělivost, jsme zase o chloupek chytřejší a můžeme pokračovat ve zdokonalování výcviku. Ben se nově naučil proskakovat kruh, probíhat látkový tunel, přeskakovat dálkovou překážku a začali jsme nacvičovat zastavované zóny a stahování kolem bočnic.
Po náročném celoodpoledním výcviku se ještě Beník proběhl a pohrál si s neunavitelnou bordeří fenečkou Gretuškou a pak jsme pomalu odpochodovali zpět domů. Tato akce byla díky paní Věře a její pomocnici, kamarádce a závodnici Pavle naprosto výborná.
 
     
 
 V sobotu 27.2.2010 jsme se vydali společně se Soňou a Gretuškou do Českých Budějovic na výcvik agility. Bylo krásné počasí a tak nám nic nebránilo začít v pořádném nácviku..Jelikož tam byl Beník poprvé, začínali jsme pouze tunelem. Ale pak se ukázalo, že to je opravdu chytroučký pejsek a tak jsme se mohli začít učit probíhat skočky, běhat pár tyček ve slalomu, přecházet kladinu a nakonec i houpačku. Zatím ho to moc bavilo, jelikož zjistil, že za obyčejné proběhnutí tunelu dostane pamlsek a tak nastala i chvíle, že tam běhal, i když povel nedostal..
 
        
 
      
  
Po skončení dopoledního výcviku jsme se jeli podívat na výstaviště ČB na závody v agility. Beňule to moc zajímalo, ale byl tak unaven běháním a řáděním s psíky, že nám tam pak málem usnul.  
 
           
                                 
 a www.greenwich.rajce.idnes.cz jsou přidány nové fotky Beňule a Alana
 
 
 
 
19.12.2009 - byli jsme s Benem na jeho 1. Vánočním závodě a on se umístil na skvělém 3. místě (ze 14-ti závodníků)  
                      Fotečky ZDE
 
7.11.2009 - MVP Praha Letňany - Velmi nadějný 1
 
 24.10.2009 - vzali jsme Benďulu na návštěvu do Kolína za Fredie a její paničkou na stříhání.. Byl to krásně strávený den. Beníkovi to teď moc a moc sluší :-D
 
   
 
Pomalu začínáme brát Beníka s Alanem na cvičák. Moc se mu tam líbí
 
 
 
 
 
 
TOPlist